Odstávka vody - 7. 12. 2022 - volno ředitelky školy

Dle aktuální informace společnosti OVAK a. s. došlo k havárií vodovodního potrubí, a proto bude zítra 7. 12. 2022 neplánovaná, časově blíže neurčená odstávka vody ve všech budovách školy.  Není možno zajistit hygienicky bezpečné prostředí. Z toho důvodu budou mít žáci dne 7. 12. 2022 volno ředitelky školy. V provozu nebude ani školní jídelna a družina. Výuka ve čtvrtek bude probíhat dle rozvrhu. Omlouváme se za komplikace s tímto spojené.

Hýbeme se hezky česky - finále

Náš gymnastický tým Petřkovic postoupil do finále v rámci projektu Hýbeme se hezky česky. Všichni příznivci nás mohli podpořit v prodejnách Penny.

Děkujeme všem, kteří tak učinili.

Skončili jsme na krásném 3. místě.

Bakaláři

V tomto školním roce přecházíme nově na elektronické žákovské knížky v systému Bakaláři.

Přihlašovací údaje pro rodiče i žáky dostanete od svých třídních učitelů.

Odkaz na přihlášení do Bakalářů naleznete ZDE.

Ovoce a mléko ve škole nově

Naše škola v tomto školním roce spolupracuje nově s firmou Ovocentrum a zároveň je nově zapojena do projektu Školní mléko. Hned druhý den dostali všichni žáci 1. stupně naší školy výborné plnotučné mléko. Mléko je v malé krabičce s uzávěrem a je velmi chutné. Žáci si chválí praktičnost a možnost doplnit svoji svačinku o dobrý nápoj. Kromě mléka budeme dostávat v pravidelných termínech také ovoce a zeleninu.

Mgr. Dagmar Hasalová, třídní učitelka I. A

____________________________________________________________________________________________

23. 12. - 2. 1. 2023

Zimní prázdniny

3. 1. 2023

Nástup do školy

V této rubrice nejsou žádné články.