2. třídy

ČT

TV

ČT/PS

..................................................školní rok 2017/2018...........................................................

Návštěva Policie ČR

Foto ZDE

Vysvědčení v 1.A

Na svoje první vysvědčení se děti těšily a také jsme to pořádně oslavili. Foto ZDE

Exurze ve firmě OZO

Začátkem ledna jsem se vypravili do výukového centra firmy OZO a teď už všichni víme, jak správně třídit odpad. Foto ZDE

Stolování v 1. A

Foto ZDE

Vánoční dílničky

Ve středu 13. 12. nechali prvňáčci učebnice a sešity doma a pustili se do vyrábění vánočních ozdob a dárečků. Dětem se práce dařila a odnesly si domů krásné vlastnoručně vyrobené dtolováníekorace. Foto ZDE

Společná hodina tělocviku

Děti z 1.A a 1.B se vydaly společně do tělocvičny, aby si spolu zahrály různé hry a porovnaly své dovednosti v soutěžích. Všechny to moc bavilo a těší se na další společné chvíle ve sportovním duchu. Foto  ZDE.

Výlet do lesa

V pátek 20.října vyrazila 1.B na malý výlet autobusem číslo 98 směr Nordpól. Cílem výpravy lesem bylo pozorování podzimní přírody. Počasí sice mlhavé, ale neztratili jsme se a podařilo se nám najít stromy s jedlými kaštany, které jsou v České Republice vcelku ojedinělé.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------