2. třídy

ČT

TV

ČT/PS

Školní potřeby do druhé třídy:

vždy ostrouhané pastelky, strouhátko, guma, pero, nůžky, tyčinkové lepidlo, pravítko, tužka č.3, obalené učebnice - žácí dostanou v úterý - a sešity, ručník, látkový ubrousek, papírové kapesníky, papuče + pytlík

Žáci 2.A si připraví vhodný úbor do tělocviku, boty do tělocvičny i na ven v případě hezkého počasí, na výtvarnou výchovu budeme potřebovat igelitový ubrus na lavici,hadřík, sadu fixů - nelépe 12 barev (budou zůstávat ve škole), zástěrku nebo starší tričko dle uvážení.

Týdenní plán od 22.10.- 26.10.2018

str. 26 - 28

prac. sešit str. 16

Čítanka

str. 30 - 31

Písanka

str.  17 - 18

str. 28 - 30

Prvouka

učebnice str. 20 - 23

prac. sešit str. 22 - 23

Anglický jazyk

str.20 - 21

Srdečně zveme na Akademii ke 100 letému výroční vzniku Československé republiky, která se bude konat ve čtvrtek 25.10.2018 od 17 hodin v kulturním domě. Děti, které vystupují, budou mít informace v deníčku.

....................................................školní rok 2017/2018...........................................................

Návštěva Policie ČR

Foto ZDE

Vysvědčení v 1.A

Na svoje první vysvědčení se děti těšily a také jsme to pořádně oslavili. Foto ZDE

Exurze ve firmě OZO

Začátkem ledna jsem se vypravili do výukového centra firmy OZO a teď už všichni víme, jak správně třídit odpad. Foto ZDE

Stolování v 1. A

Foto ZDE

Vánoční dílničky

Ve středu 13. 12. nechali prvňáčci učebnice a sešity doma a pustili se do vyrábění vánočních ozdob a dárečků. Dětem se práce dařila a odnesly si domů krásné vlastnoručně vyrobené dtolováníekorace. Foto ZDE

Společná hodina tělocviku

Děti z 1.A a 1.B se vydaly společně do tělocvičny, aby si spolu zahrály různé hry a porovnaly své dovednosti v soutěžích. Všechny to moc bavilo a těší se na další společné chvíle ve sportovním duchu. Foto  ZDE.

Výlet do lesa

V pátek 20.října vyrazila 1.B na malý výlet autobusem číslo 98 směr Nordpól. Cílem výpravy lesem bylo pozorování podzimní přírody. Počasí sice mlhavé, ale neztratili jsme se a podařilo se nám najít stromy s jedlými kaštany, které jsou v České Republice vcelku ojedinělé.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------