Gymnastická škola

28.03.2019 22:58

Tak to jsme my... gymnastická škola... jako každý rok jsme se i letos zúčastnili obvodního kola soutěže ve sportovní gymnastice, které se konalo 13. 3. v gymnastickém klubu Vítkovice. Všech šest družstev, které jsme připravili na tuto soutěž, se umístilo na medailové pozici. Obě naše družstva kluků se umístila na prvním místě, tři družstva děvčat skončila na druhém mítě a jedno družstvo děvčat na třetím místě.

Hned ve třech kategoriích jsme dokázali postoupit do krajského kola, které se konalo hned následující týden, 19. 3. V obrovské konkurenci gymnastek a gymnastů celého Moravskoslezského kraje jsme dosáhli i na této soutěži na medailové pozice. Dvě družstva chlapců skončila na třetím místě. A děvčata se umístila na krásném šestém místě. Všem se závody moc líbily a všichni už trénují na příští rok :)