Pobyt v přírodě Čarták 2021

11.10.2021 18:10

Konečně jsme se dočkali!!!

Žáci 5. tříd odjeli na Horský hotel Čarták, kde stráví 5 dní na čerstvém vzduchu a v krásné přírodě. První den jim počasí přálo a tak užívali sluníčka při procházce i při hrách na hřišti.

Foto ZDE

Druhý den se sice trochu zatáhlo a teplota nic moc, ale dětem  to nevadilo. Dopoledne se chvíli učily, dobře oblečené se prošly a trochu si zasoutěžily. Předpovězenou trochu deště přečkaly o poledním klidu pěkně v chalupě. Odpoledne se už zase vyjasnilo. A večer...večer byly buchtičky s krémem.

Foto ZDE

Třetí den se naplnila předpověď a ráno dokonce lehce sněžilo. V altánu pod střechou však dětem nepříznivé počasí nijak nevadilo a tak v rámci celopobytové hry vytvářely z přírodnin planety pro Malého prince. Odpoledne občas mezi mraky vykouklo sluníčko a ukázalo se na chvíli i krásné panorama Beskyd. Večer byla stezka odvahy.

Foto ZDE

Čtvrtý den byl návštěvní. Dopoledne děti navštívily muzeum ve Velkých Karlovicích a odpoledne přijely na návštěvu paní ředitelka s paní zástupkyní. Večer patřil tanci a diskotéce.

Bylo to krásné.

Foto https://zspetrkovice.rajce.idnes.cz/PVP_Cartak_2021_5._den/