Turnaje ve vybíjené a futsale

31.01.2019 13:11

Dne 18. 1. a 22. 1. 2019 se vybraní žáci naší školy jako už tradičně zúčastnili turnajů ve vybíjené a futsale za účasti škol Hošťálkovice, Petřkovice, Lhotka a Bobrovníky. První zmíněné datum patřilo vybíjené, která byla zorganizována pro žáky 4. a 5. tříd.  Letos jsme za školu postavili dva týmy. Výsledkem bylo krásné 3. a 4. místo. Druhé datum ovládl turnaj ve futsale. V každé kategorii (1. – 3. třída, 4. – 5. třída) mohl nastoupit pouze jeden tým. Bylo to velmi napínavé a stačilo málo a první místo bylo naše. Skóre však rozhodlo spravedlivě a naši mladší žáci obhájili krásné a zasloužené 2. místo. Pozadu nezůstali ani starší chlapci a vykopali si ve své kategorii nádherné 2. místo. Všem zúčastněným sportovcům gratulujeme!

Mgr. Radka Nováková