Sportovní gymnastika

Vážení, 28. 3. 2018 pořádá naše škola krajské kolo ve sportovní gymnastice dívek a chlapců. Tato stránka bude pravidelně aktualizována. Prosím o její přečtení, pro hladký průběh během závodů.

NOVÉ INFORMACE:

1) Přeskokový stůl lze využít pouze u kategorií D IV, D V, CH IV a CH V.

2) Bradlovou žerď mohou využít všechny děvčata, je ale důležité, aby celé družstvo cvičilo buď na bradlech nebo na hrazdě. Z organizačních důvodů, kvůli rzhodčích.

3) Pokud máte nějaké změny ve startovce nebo v rozhodčích, dejte vědět co nejdříve na e-mail.

PŮVODNÍ INFORMACE:

1) TERMÍN BYL POSUNUTÝ NA 28. 3. 2018!!!

2) Změna startovného.

3) Závod pořádá naše škole v oddíle gymnastického klubu Vítkovice, který sídlí na 29. dubna 33 v Ostravě-Výškovicích.

Souřadnice: 49.7781744N, 18.2260125E

Oddíl je v nízké budově. V této budově také sídlí VONO Sport.

Pokud přijedete autem, zastavte na parkovišti u knihovny, nejezděte až ke gymnastice a neparkujte na trávníku. Policie (na okamžité udání místních obyvatel) rozdává ihned pokuty.

Pokud přijedete tramvají, doporučuji vystoupit na zastávce Nové Výškovice, sejít kolem Hrušky, věžáků a jste u gymnastiky (po pravé straně).

Po levé straně je vidět škola, na konci jak stojí ty dvě auta je oddíl GK Vítkovice.

4) Při vstupu jsou lavičky. Je nutné, aby se VŠICHNI vyzuli, jak závodníci, tak doprovod i diváci (divákům doporučuji přezůvky). Na balkóně je prostor pro sledování závodů, ale pouze omezený a je zde PŘÍSNÝ ZÁKAZ VSTUPU V BOTECH. Celkově je kapacita tělocvičny menší, proto prosím zbytečně neberte osoby, které nejsou nutné.

5) Je nutné, aby jste dodržovali během závodů klid a pořádek. Za každou školu odpovídají vedoucí družstva (vyučující, doprovod...). JE PŘÍSNÝ ZÁKAZ SKÁKÁNÍ V MOLITÁNOVÉ JÁMĚ A NA ŽÍNĚNKÁCH BĚHEM CELÉHO ZÁVODU!!!

6) Drobné úpravy v rozpisu - kluci přeskok (výška bedny) + kluci prostná - upřesnění pro výběr prvků