Upozornění pro strávníky

Z důvodu zvýšení cen potravin a nákladů na energie dochází od 1. 9. 2022 k navýšení stravného.

CENY STRAVNÉHO V JEDNOTLIVÝCH KATEGORIÍCH:

Žáci základní školy

Cena oběda

Měsíční platba

kategorie 7-10 let

kategorie 11-14 let

kategorie 15 a více let

Dospělí strávníci

1 440,- Kč

VÝDEJNÍ DOBA:

10:15 - 10:30 - do jídlonosičů

11:30 - 13:50 - žáci a cizí strávníci

- obědy do jídlonosičů bude možné vyzvednout z hygienických důvodů jen v době od 10:15 do 10:30 u vchodu kuchyně.

- do znečištěných jídlonosičů a skleněných nádob nebude oběd vydán.

PLATBA:

- platba stravného probíhá výhradně zálohově bezhotovostním převodem na účet 3509300237/0100 a to nejpozději do 20. dne v měsíci. Tzn. na měsíc září je potřeba zaslat platbu do 20. 8.

- žádáme rodiče o navedení trvalého příkazu dle příslušné kategorie žáka od srpna daného roku do května následujícího roku

- neplaťte stravé a školní družinu v červnu a červenci (na nový školní rok si příkaz k uhradě naveďte vždy až od 20. srpna)

- ŽÁDÁME RODIČE, ABY PŘI ZMĚNĚ BANKOVNÍHO ÚSTAVU A ČÍSLA ÚČTU NAHLÁSILI TUTO ZMĚNU VEDOUCÍ ŠKOLNÍ JÍDELNY. TÝKÁ SE PLATEB NA STRAVNÉ. DĚKUJEME.

PŘIHLÁŠENÍ A ODHLÁŠENÍ STRAVNÉHO:

- upozorňujeme, že obědy lze opřihlásit a dhlásit na www.strava.cz, případně mailem: jidelna@zspetrkovice.cz, ve výjimečných případech telefonicky

- den předem do 10 hod.

- v případě náhlého onemocnění dítěte má rodič právo si v tento den připravený a zaplacený oběd vyzvednout v jídlonosiči ve stanovené době

INFORMACE:

- veškeré informace Vám budou poskytnuty na tel. č. školní jídelny: 737 327 000 nebo e-mailu: jidelna@zspetrkovice.cz

ŘÁD ŠKOLNÍ JÍDELNY:

Řád školní jídelny aktualizace od 1.9.2022.docx (28033)

VAŠIM DĚTEM VAŘÍ:

Markéta Brodová - vedoucí školní jídelny

Lenka Vařechová - kuchařka

Renáta Ficbauerová - pracovnice provozu ŠJ